Predstavte si sami seba v optimálnej kondícii...

Optimálny aktívny životný štýl začína dosiahnutím vyváženej výživy. Vyvážený nutričný plán je nevyhnutný pre ľudský organizmus z hľadiska zaistenia živín pre jeho každodennú optimálnu činnosť. Nanešťastie, uponáhľaný, moderný životný štýl je u mnohých ľudí príčinou toho, že sa nestravujú správne a telu nedávajú dostatok nevyhnutných živín. Spracovanie potravín často spôsobuje stratu esenciálnych vitamínov, minerálnych látok a iných živín, preto je dôležité osvojiť si správne stravovacie návyky a v prípade potreby zaradiť do jedálneho lístka výživové doplnky.

 

Optimálna kondícia s pomocou správnej výživy

 

Cielom širokej palety kvalitných výživových programov je poskytovať organizmu také živiny a ďalšie prvky, ktoré napomáhajú k udržaniu optimálnej kondície.  Účelom plánu optimálnej výživy je dodávať organizmu vyváženú hladinu energie, vyvážené množstvo vitamínov, minerálov, správnych sacharidov, rastlinných proteínov, správnych tukov  a prospešnej vlákniny, bylinných výťažkov a antioxidantov. Koncepcia optimálnej výživy zahŕňa konzumáciu rozmanitých druhov potravín - ale s prihliadnutím k pravidlám správnej výživy.

 

 

Ako dosiahnuť a udržať si optimálnu hmotnosť pomocou optimálnej výživy?

 

V dnešnom uponáhľanom životnom štýle mnohí z nás často volia potraviny, ktoré sú praktické na cesty a ich príprava je jednoduchá a pohodlná. Tieto potraviny majú však často vysoký obsah tukov, cukrov, soli a kalórii a obvykle im chýbajú základné výživné látky.

Je dôležité začať deň správnym spôsobom. Nutričný nápoj je perfektým štartom do nového dňa. Nutričný nápoj na raňajky, obed alebo večeru poskytuje ideálnu zmes proteínov, ktoré vám dodajú pocit nasýtenia na dlhú dobu.
 

Prieskumy ukázali, že 25 gramov sójového proteínu denne ako súčasť nízkolalorickej stravy môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi. Jeden nápoj poskytuje do 10,6 gramov proteínov, tak odporúčame zaradiť do vášho každodenného menu kokteil a ďalšie bežné potraviny ako sú napr. sójové bôby alebo sójové tofu.

 

Stále sa trápite s Vašou nadváhou???

Chcete aj vy konečne zažiť obdiv a uznanie okolia ako dobre vyzeráte? Tak neváhajte a pustite sa do chudnutia ešte dnes. My máme výsledky a presne vieme ako sa dá schudnúť zdravo ale hlavne natrvalo. Tak už neváhajte a pustite sa do toho teraz.

 

 

 

 

S NAMI TO ZVLÁDNETE.....