Prednáška o výžive a produktoch Herbalife od MUDr. Palovej

 

 

Ako som sa dostala k Herbalife.


Ako veľa iných žien, aj ja som stále bojovala s nadváhou. Moja hmotnosť sa vyšplhala na 97 kg. Napriek tomu, že som stále skúšala rôzne spôsoby chudnutia. Trápila som sa hladom, skúšala rôzne diéty, užívala som dokonca aj rôzne lieky na chudnutie. Aj keď sa mi podarilo nejaké kilá zhodiť, vždy sa mi vrátili, dokonca vždy to boli nejaké kilá navyše.


Trápili má silné migrény a bolesti hlavy, bola som veľmi unavená, pila som aj 4 kávy denne a pritom by som bola život dala za spánok. Trápili má tráviace ťažkostí, nevládala som už ani chodiť. Takmer 10 rokov som mala sennú nádchu a už mi pískali aj priedušky. Navyše mi vypadávali vlasy, mala som vo vlasoch veľa šupín, štiepili sa mi nechty, bolestivo mi praskali päty.
Skúšala som rôzne lieky, chodila som na alergologíckú ambulanciu na vakcíny, ale môj stav sa vôbec nezlepšoval. Antibiotiká som užívala niekedy aj dva krát v mesiaci, stále som užívala lieky od bolesti hlavy. Doslova som sa bála jari, že zase bude všetko kvitnúť a ja sa budem dusiť. Bola som z toho všetkého veľmi nešťastná. Bola som tučný, chorý, unavený človek a pritom lekár. Vtedy som si uvedomila, že si ako lekár neviem pomôcť. Začala som sa viac venovať štúdiu výživy a diét. Študovala som vplyv stravovania na kondíciu a zdravie. Mala som plno poznámok, prečítala som veľa odborných kníh, no moja hmotnosť bola stále rovnaká. Pri poslednej diéte som za 7  mesiacov hladovania a odriekania zhodila 14 kg. Bola som pritom stále hladná, podráždená, stále ma bolela hlava, bola som veľmi unavená a celkovo som sa veľmi zle cítila. Všetci moji známi mi hovorili, nech už s tým chudnutím prestanem, že hrozne vyzerám. Prestala som a za 4 mesiace som pribrala naspäť 19 kg , a tak som boj s nadváhou vzdala.


Poznáte takú situáciu? Kupujete si XXXL veľkosti, nikde nechodíte a jete ešte viac a neveríte už ničomu. V tom čase som našla v poštovej schránke pozvánku na "Štúdio zdravia" a len tak zo zvedavosti som sa tam išla pozrieť.


Na štúdiu som sa zoznámila s produktmi Herbalife. ako s bezpečným systémom na redukciu a kontrolu hmotnosti. V tej chvíli sa ozvala moja túžba po chudnutí a rozhodla som sa. Keď som si prečítala , čo jednotlivé produkty obsahujú, dalo mi to zmysel a povedala som, že s tým chcem robiť. Neviem, prečo som to povedala, veď som dovtedy o Herbalife nikdy nepočula. Zaregistrovala som sa ako spolupracovník a začala som produkty užívať. Netušila som, že toto rozhodnutie mi úplne zmení život.


Účinkom produktov som bola ako lekár veľmi prekvapená.


Od prvého dňa som prestala piť kávu a dodnes ju nepijem. Dnes sa čudujem, ako som ju niekedy mohla piť. Začala som sa ráno budiť pred zazvonením budíka a chcelo sa mi vstať. Prestala som kýchať a kašľať, prestala ma bolieť hlava, zlepšilo sa mi trávenie a vylučovanie, s čím som dovtedy mala stále problémy, prestali mi praskať päty, vypadávať vlasy, dokonca sa mi zlepšil zrak a dnes už nepotrebujem okuliare. Navyše za 12 týždňov som bez pocitu hladu zhodila 17 kg a začala som sa veľmi dobre cítiť. Uvedomila som si, že mám viac energie a viac chuti do života a že som stretla veľmi zaujímavú vec.


Začala som sa viac zaujímať o produkty a dnes môžem povedať, že denne produkty Herbaliíe užívam už 7 rokov a denne ďakujem za to, že som sa s nimi stretla. Veľmi mi pomohli. Zbavila som sa celkom 25 kg nadváhy a 6 rokov som nepotrebovala ani jedinú tabletku nejakého lieku. Zbavila som sa sennej nádchy a únavy. Zlepšila sa kvalita vlasov, nechtov, pokožky a celkovo sa vynikajúco cítim.


Produkty Herbaliíe sa stali súčasťou môjho života a súčastne aj mojej lekárskej praxe. 7 rokov sa aktívne venujem spolupráci s firmou Herbalife. Stretla som sa s rôznymi situáciami a stretla som rôznych ľudí, ktorí si pomocou produktov upravili svoju hmotnosť a zlepšili si svoju kondíciu, vitalitu a zlepšilo sa aj ich zdravie.
Moje skúsenosti môžu pomôcť všetkým, ktorí chcú spoznať produkty firmy Herbalife a preto som sa rozhodla napísať túto prácu. Verím, že vám pomôže, kým nazbierate vlastné skúsenosti a kým sa produkty stanú súčasťou vášho života. Dnes viem. že budem tieto produkty užívať po všetky ďalšie dni svojho života. Dnes už viem, ako nášmu telu pomáhajú a ako úžasne zlepšujú kvalitu života a o koľko sa pripravujú ľudia, ktorí tomu stále neveria.


Každý máme právo na svoj názor. No každý máme možnosť dozvedieť sa, o čo tu vlastne ide, a preveriť sí správnosť svojho názoru.

 

Dnes tieto produkty užívajú milióny ľudí po celom svete, lebo si stále viac uvedomujú vplyv znečisteného životného prostredia na naše zdravie.


Každý žijeme svoj život a je na nás, ako ho prežijeme. Verte, život je voľba, nie osud.


MUDr. Mária Paľova

 

Videoprednáška o výžive od MUDr. Palovej


https://video.google.com/videoplay?docid=-1146427219461739653 

 

 

Audionahravky o výžive od MUDr. Palovej

 

https://ulozisko.sk/186890/MUDr._Palova_Prednaska_o_produktoch_1

 

https://ulozisko.sk/186891/MUDr._Palova_Prednaska_o_produktoch_2