Hľadáte jednoduché a zdravé raňajky???

Čo keby ste popritom naviac aj SCHUDLI ???

ŽE TO NIE JE MOŽNÉ?  VYSKÚŠAJTE!

Nahraďte svoje tradičné raňajky ( pokiaľ vôbec raňajkujete!) lahodným a nutrične vyváženým nápojom veľmi jednoduchým na prípravu. Jednoducho zmiešajte dve odmerky nápoja s mliekom alebo mliečnou náhradou, "zašejkujte" a  zdravé raňajky  s len 220 kcal sú na svete. 

Prečo začať deň správnym spôsobom?

 

Väčšina z nás má ráno čo robiť, aby sa stihla včas pripraviť do školy a do práce – deťom sa ráno nechce vstávať, tatinkovia začínajú mysliet na prácu už pri umývaní zubov a maminky musia naviac vychystať deti do školy aj s raňajkami. Nie je divu, že o kľudných raňajkách môžete len snívať. Odborníci varujú že tým, ktorí dlhodobo neraňajkujú hrozia nielen choroby ale aj nadváha. Raňajky sú prvé jedlo po dlhej nočnej pauze bez potravy a štartujú nás na celé dlhé dopoludnie, preto sú veľmi dôležité. Ak vynechávate raňajky veľmi rýchlo príde únava. Raňajky by mali pokryť 20 – 30 % denného energetického príjmu. 

ZDRAVÉ RAŇAJKY PLNÉ ŽIVÍN...

Ak hľadáte zdravú a zároveň jednoduchú formu raňajok, tak ste na správnom mieste. Naše raňajky sú veľmi jednoduché na prípravu, chutné, ľahko stráviteľné a dodajú vám všetko, čo vaše telo potrebuje bez toho, aby ste sa museli zamýšľať nad tým, čo vaše raňajky obsahujú.

Proteínový nápoj je perfektným štartom do nového dňa. Kokteil na raňajky poskytuje ideálnu zmes proteínov, ktoré Vám dodajú pocit nasýtenia na dlhú dobu a pomôžu Vám odolať pokušeniu na nepotrebné maškrtenie. Formula 1 Vám ponúka istotu, že odmeníte organizmus takou výživou, akú si zaslúži. V dnešnom uponáhľanom svete často na raňajky " neostane čas". Máme pre Vás riešenie ako ukončiť vašu dilemu, či stihnúť príchod do práce alebo sa naraňajkovať. Neexistuje jednoduchšia forma raňajok, ako príprava nutričného nápoja za 3 minúty.

Nutričný nápoj - Formula 1 bola vytvorená odborníkmi na výživu, obsahuje bohaté množstvo vitamínov, minerálov, sójový proteín, sacharidy a vlákninu, teda všetko,čo váš organizmus potrebuje a to všetko s menej než 220 kcal v jednom nápoji - prečítajte si zloženie nápoja.

Chcete aj vy mať každé ráno zdravé raňajky?