UŽ ROKY POMÁHAME ĽUĎOM, KTORÍ SA TRÁPIA S NADVÁHOU A SAMI NEVEDIA AKO ZDRAVO SCHUDNÚŤ.

My Vám pomôžeme SCHUDNÚŤ pohodlne a natrvalo.

 

Ako dosiahnuť optimálnu hmotnosť pomocou zdravej výživy?

V dnešnom uponáhľanom životnom štýle mnohí z nás často volia potraviny, ktoré sú praktické na cesty a ich príprava je jednoduchá a pohodlná.

 Tieto potraviny majú však často vysoký obsah tukov, cukrov, soli a kalórii a obvykle im chýbajú základné výživné látky.

Je dôležité začať deň správnym spôsobom. Nutričný nápoj  je perfektým štartom do nového dňa. Nutričný nápoj na raňajky, obed alebo večeru poskytuje ideálnu zmes proteínov, ktoré vám dodajú pocit nasýtenia na dlhú dobu. 

Prieskumy ukázali, že 25 gramov sójového proteínu denne ako súčasť nízkolalorickej stravy môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi. Jeden nápoj poskytuje do 10,6 gramov proteínov, tak odporúčame zaradiť do vášho každodenného menu kokteil a ďalšie bežné potraviny ako sú napr. sójové bôby alebo sójové tofu.

Predstavte si sami seba v optimálnej kondícii...    

Optimálny aktívny životný štýl začína dosiahnutím vyváženej výživy. Vyvážený nutričný plán je nevyhnutný pre ľudský organizmus z hľadiska zaistenia živín pre jeho každodennú optimálnu činnosť. Nanešťastie, uponáhľaný, moderný životný štýl je u mnohých ľudí príčinou toho, že sa nestravujú správne a telu nedávajú dostatok nevyhnutných živín. Spracovanie potravín často spôsobuje stratu esenciálnych vitamínov, minerálnych látok a iných živín, preto je dôležité osvojiť si správne stravovacie návyky a v prípade potreby zaradiť do jedálneho lístka výživové doplnky.

SCHUDNITE AJ VY, TAK AKO MY.

 

ĽUBICA

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia...

Celý príbeh: Ľubica - 10 kg

 

 

 

DANIELA

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny....

Celý príbeh: Daniela - 20 kg


 

 

 

KAROL

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku...

Celý príbeh: Karol - 15 kg

Držíme sa hesla: žiadne drastické obmedzenia ani diéty nie sú riešenie!

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu začnete obmedzovať prísun živín (hoci iba jedinej), telo sa začne brániť a naopak má tendenciu si robiť väčšie zásoby. A tak, po krátkodobom úbytku váhy, začne zase naberať ešte rýchlejšie. Naviac, aby telo šetrilo energiu, spomalí metabolizmus a Vy pozorujete väčšiu únavu. Celková kondícia a zdravie sa ešte viac zhoršia.

Pokiaľ ste za posledných 5 –10 rokov nabrali 5, 10,... 20 kg, znamená to, že pokiaľ nič nezmeníte, za ďalších 5 –10 rokov budete mať 10, 20 ... 40 kg nadváhy a s tým pochopiteľne veľa zdravotných problémov plynúcich z nadváhy. 

Máme pre Vás riešenie: Váš osobný stravovací plán chudnutia a správnej výživy, ktorý predovšetkým Vaše telo vyživí a pomôže Vám dosiahnuť ideálnu váhu.

Naša metóda funguje a garantujeme výsledky, budete mať optimálnu váhu a hlavne žiadne zbytočné starosti s počítaním kalórii a kombinovaním rôznych jedál..

Žiadne riziko. Iba zdravo a prirodzene zhodené kilogramy raz a navždy. 

S nami schudne každý!

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

TIP

V rámci podpory pre Vás získavate aj prístup na online kurz – Školu správneho stravovania – kurz je zameraný na kľúčové témy, napr. ako sa orientovať v dostupných potravinách a ďalšie informácie z oblasti správneho stravovania. Takto budete „vyzbrojený“ informáciami, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Váš cieľ rýchlejšie a efektívnejšie.